Захисні кожухи (чохли)


Захисні кожухи є незамінним засобом для захисту внутрішньої системи в гідроциліндрах різноманітного обладнання та спецтехніки (на підприємствах машинобудівного комплексу, металургійних підприємствах, будівельній техніці, гірничо-шахтному обладнанні). Гідроциліндр або пневмоцилиндр - важливе і дороге устаткування, вплив агресивного навколишнього середовища на яке здатне досить швидко вивести з ладу цей робочий елемент і його незахищені частини. У певні вузли гідромеханічного обладнання при роботі завжди потрапляють частинки найменшої бруду, окалини, пилу. Природно, це сильно впливає на продуктивність і ресурс служби техніки, тому захист штока є об'єктивною необхідністю.


Бланк замовлення захисту гідро/пневмоцилиндра

Завантажити (557.9Kb )

Будь-механік промислового підприємства хоче максимально продовжити термін служби обладнання. Одним з найбільш поширених і ефективних засобів є спеціальні кожухи «сильфони».Чохол для штока - прекрасний спосіб заощадити свої кошти на вимушеному ремонті вузлів або агрегатів в цілому. Використання чохла дозволяє надійно захистити все відкриті елементи гідроциліндра від будь-яких агресивних впливів середовища. При цьому вам не потрібно буде витрачати час на відновлення і ремонт цього важливого елемента. На жаль, поломка техніки тягне за собою часто зупинку робочого процесу і фінансові втрати. Суттєво зменшити або зовсім уникнути таких ситуацій допоможуть чохли на штоки.


Як вже перевірено величезною багаторічним практичним досвідом, використання чохлів істотно збільшує термін служби штоків мінімум в три рази. А це не тільки зекономлені кошти на ремонті, а й зменшення трудовитрат.