Багатоскладчатий гофрований чохол - особливості та рекомендаціїЗазначені розміри є обов'язковими
для обробки замовлення:


Число складок
Вироблена довжина (L произв)
Довжина макс. (Lmax.)
Довжина хв. (Lmin.)
Товщина матеріалу (S)
Кріплення-1 (H)
Кріплення-2 (H1)
Мінімальний внутрішній діаметр (d)
Максимальний зовнішній діаметр (D)
матеріал

1. Особливості:
Гофровані чохли є захисними елементами, вони складаються з рухомого чохла і двох кінцевих елементів для кріплення. Гофрований чохол і кріплення країв, в залежності від застосування, можуть мати найрізноманітніші форми і розміри.

2. Матеріал:
NBR.

3. Призначення:
Гофровані чохли оберігають штоки і деталі механізмів при зворотно-поступальному русі від забруднення, бризок води, пилу або атмосферних впливів. Вони, в залежності від місця їх установки, сприймають радіальні або комбіновані руху (напр., Важіль перемикання передач).

4. Область застосування:
Гофровані чохли можуть слідувати за зворотно поступальним рухом в межах граничних значень Lmin (стисла довжина) і Lmax (розтягнута довжина). Особливі навантаження (неосевие руху, навантаження тиском та ін.) Впливають на максимальний робочий хід і рухливість.

5. Монтаж:
Рухома частина гофрованого чохла не повинна торкатися гострих країв. Необхідно уникати постійного тертя об рухомі частини механізмів. Передумовою для бездоганної роботи гофрованих чохлів є ретельний монтаж, якщо необхідно, із застосуванням допоміжного інструменту.