Гофровані чохлиОдноскладчатие гофровані чохли
Призначення: Захисні елементи для карданних механізмів, головним чином здійснюють кутові переміщення. Осьові переміщення обмежені. Односкладчатие гофровані чохли перешкоджають попаданню мастильного матеріалу на шарніри і оберігають їх від забруднення. Матеріал: NBR.

Многоскладчатие гофровані чохли
Призначення: Захисні елементи різних геометричних форм для ущільнення аксіально переміщаються штоків, а також для захисту деталей машин від попадання бруду, пилу і атмосферних впливів. Ми пропонуємо многоскладчатие гофровані чохли більш ніж 250 різних розмірів і конструкцій прямо зі складу. Матеріал: NBR.

Гофровані чохли з PTFE
Призначення: Висока еластичність, хороша еластичність, для малих монтажних просторів. Стабільні стінки, хороша еластичність, достатній запас на подовження. Умови експлуатації: тиск: від 0,025 МПа до 0,6 МПа; температура: від -120 до +200 ° C.

Гофровані чохли спеціальної конструкції
Призначення: На додаток до широкого спектру стандартних типорозмірів ми пропонуємо гофровані чохли, що виготовляються зі спеціальних матеріалів MVQ, FPM, EPDM і H-NBR в залежності від умов експлуатації.

Гофровані чохли для отворів
Призначення: Ці многоскладчатие чохли герметизують отвори для вводу кабелів, наприклад, в стінках кабін сільськогосподарських чи будівельних машин, захищаючи від пилу, вологості і шуму. Завдяки монтажним планок установка чохлів проводиться легко і швидко. Це дозволяє відмовитися від ненадійного склеювання рідкими герметиками.

Гофровані чохли для рульових механізмів
Призначення: Многоскладчатие гофровані чохли різних конструкцій для захисту тяги механізму повороту в сільськогосподарських і будівельних машинах.

сильфонні ущільнення для кульових шарнірних з'єднань
Призначення: Односкладчатий чохол, використовується в основному для шарнірних з'єднань в рульових передачах і в ходової частини. Області контакту можна посилити за рахунок установки металевих або пластмасових кілець.

Гофровані чохли для карданних валів
Призначення: Фасонні деталі, частіше відомі як осьові ущільнення, для карданних валів, наприклад, для передньо-або задньопривідних систем будівельних машин, вантажних автомобілів, а також для автомобілебудування в цілому. Гофровані чохли забезпечують безперервну мастило шарніра, а також надійну і довговічну герметизацію від попадання масла і проникнення бруду.