Гуми

Гума NBR

Гума NBR

(бутадієн-нітрильних каучук) застосовується в середовищі з робочою температурою від - 30 ° C до +110 ° C. Стійкий до неполярной і малополярни оточуючим середах (тваринні та рослинні жири), до мінеральних масел (мастила та інші), до алифатическим вуглеводнів і гідравлічних рідин типу HFA, HFB і HFC.
Гума NBR white

Гума NBR white

(бутадієн-нітрильних каучук білого кольору), як і інші види NBR, стійкий до масел і жирів на основі мінеральних масел. Багато клієнтів вибирають NBR білого кольору, щоб його легко відрізняти від інших матеріалів.
Гума NBR 307

Гума NBR 307

застосовується в середовищі з робочою температурою від -30 ° C до 90 ° C. Якщо цей матеріал використовувати з більш високими температурами, тоді він стане більш твердим.
Гума H-NBR

Гума H-NBR

(гидрірованний бутадієн-нітрильних каучук) має поліпшену зносостійкість, високий показник еластичності. Застосовується в середовищі з робочою температурою від -20 ° C до + 150 ° C, добре стійкий до неполярних і малополярни оточуючим середах (тваринні та рослинні жири), до мінеральних масел (мастильні матеріали, гідравлічні масла), до алифатическим вуглеводнів і гідравлічних рідин типу HFA, HFB і HFC.
Гума H-NBR 90

Гума H-NBR 90

гидрірованний бутадієн-нітрильних каучук з твердістю 90 Shore А - твердіше, ніж наш стандартний гидрірованний бутадієн - нітрильних каучук. Всі інші характеристики стандартного H-NBR, характерні і для H-NBR 90, тільки чорного кольору, для відмінності цих матеріалів.
Гума H-NBR ED

Гума H-NBR ED

цей матеріал має твердість 87 Shore A, а так само всі характеристики, які притаманні H-NBR, в тому числі, чорний колір. Додатково цей матеріал відповідає нормам NORSOKM-710 і допущений для використання його в умовах з різкими перепадами тиску.
Гума T-NBR

Гума T-NBR

цей матеріал підходить для застосування його в середовищі з низькими температурами від -50 ° C до 110 ° C. Він стійкий до пального палива і мінеральних масел. Даний матеріал не застосовується з концентрованими кислотами, лугами, а також полярними рідинами.
Гума EPDM peroxide

Гума EPDM peroxide

Цей сополімер добре підходить для використання його в полярних розчинниках (алкоголь, кетони, ефіри), з рідинами типу HFC, а також з гальмівними рідинами на основі глюколов. EPDM не стійкий до нафтопродуктів, жирів і масел.
Гума EPDM white FDA

Гума EPDM white FDA

має хороші механічні показники. Цей матеріал використовується в установках з гарячою парою. Застосовується в пристроях з питною водою і в харчовій промисловості.
Гума EPDM KTW/FDA

Гума EPDM KTW/FDA

цей матеріал використовується в установках з гарячою парою і застосовується в пристроях з питною водою і в харчовій промисловості.
Фторкаучук FPM

Фторкаучук FPM (brown)

(бісфенол фторової каучук) має хорошу хімічну стійкість і підходить для застосування його з високими температурами (від - 20 ° C до + 220 ° C). Володіє чудовою стійкістю до озону, погодного впливу і старіння.
Фторкаучук FPM black

Фторкаучук FPM black

цей чорний FPM трохи твердіше, ніж наш коричневий FPM. Його можна використовувати короткочасно з гарячим повітрям до 280 ° C. Він добре стійкий до різних видів хімікатів.
Фторкаучук FPM FDA

Фторкаучук FPM FDA

цей матеріал схожий на наш FPM коричневий і відрізняється більш низькою твердістю. Головна область його використання - харчова промисловість.
Фторкаучук FPM ED

Фторкаучук FPM ED

має практично ті ж самі характеристики, що й FPM (brown). Додатково цей матеріал відповідає нормам NORSOK M-710 і підходить для застосування його в середовищах з різким перепадом тиску.
Силікон MVQ

Силікон MVQ

має дуже хорошу стійкість до низьких і високих робочим температур (-60 ° C до 220 ° C, короткочасно до 300 ° C). З - за того, що силікон добре сумісний з хімікатами, він часто використовується в харчовій промисловості. Мінус його в тому, що він погано стійкий до масел і жирів.
Силікон MVQ nature FDA

Силікон MVQ nature FDA

має в порівнянні з іншими еластомерами низькою твердістю. Температурний діапазон застосування: від -60 ° С до + 200 ° С (короткочасно до + 230 ° С). SILICON (MVQ) має відмінну стійкість до озону, погодного впливу і старіння.
Силікон MVQ white FDA

Силікон MVQ white FDA

силікон білого кольору, має дуже хорошу стійкість до низьких і високих робочим температур (-60 ° C до 220 ° C, короткочасно до 300 ° C).
Також він допущений для використання його з продуктами харчування і відповідає нормам FDA-CFR21.177.2600.