Поліуретани

Поліуретан PU 93

Поліуретан PU 93

робоча температура застосування від -30 ° C до + 110 ° C. При використанні його з гідравлічними рідинами типу HFA і HFB, рослинними оліями необхідно дотримуватися температуру не більше 60 ° C (у разі, якщо середовище застосування має велику температуру, ніж 60 ° C, то тоді краще використовувати HPU).
Поліуретан HPU 95

Поліуретан HPU 95

універсальний матеріал для виготовлення ущільнень, який може застосовуватися в середовищі з постійними температурними коливаннями. Цей матеріал стійкий до гідролізу і може використовуватися тоді, коли інші поліуретани не справляються з поставленими завданнями.
Поліуретан HPU 55D

Поліуретан HPU 55D

універсальний матеріал для виготовлення ущільнень, який може застосовуватися в середовищі з постійними температурними змінами.
Цей поліуретан стійкий до гідролізу і часто використовується для виробництва з нього контактного кільця ущільнювача в ущільненнях поршня і штока , таких як K-08 або S-09.
Поліуретан C-HPU 96

Поліуретан C-HPU 96

стійкий до гідролізу і підходить для застосування його у виробництві різного роду ущільнень. Для цього поліуретану характерні виняткові механічні властивості. Додатково він допущений для застосування його в харчовій промисловості.
Поліуретан C-HPU 57

Поліуретан C-HPU 57

матеріал, який виготовляється методом відливання. Він стійкий до гідролізу і може застосовуватися у виробництві різних ущільнень. Завдяки тому, що у нього висока резистентність, він може бути використаний в середовищах з високим тиском.

Поліуретан C-HPU 72

матеріал, який виробляється як методом відливу, так і методом формування під тиском. Цей поліуретан має робочу температуру від -20 ° C до 110 ° C.
Поліуретан LT-PU

Поліуретан LT-PU

матеріал був розроблений для застосування його в середовищі з робочими температурами до - 50 ° C. Цей поліуретан використовується в умовах арктичного клімату. За допомогою нашого обладнання Ви зможете виготовити з цього матеріалу ущільнення найвищої якості.
Поліуретан HT-PU

Поліуретан HT-PU

високотемпературний поліуретан. Цей матеріал можна використовувати в середовищі з робочою температурою від -35 ° C до 135 ° C.
Поліуретан SL-PU

Поліуретан SL-PU

це спеціальний, наповнений твердим мастильним матеріалом, поліуретан. Він використовується в пневматику і в пристроях, в яких мастильний матеріал відсутній.