Фторопласти

Фторопласт PTFE virgin

Фторопласт PTFE virgin

застосовується в першу чергу в тих областях, в яких внаслідок термічної і хімічної навантаження не існує альтернативного рішення, тобто там, де потрібні не так прилипають поверхні і низький коефіцієнт тертя. У техніці ущільнень використовується часто при некритичному підході до хладотекучесті.
Фторопласт PTFE I

Тефлон з молібденом PTFE I

складається з 15% скловолокна + 5% дисульфід молібдену + 80% PTFE в чистому вигляді. У цього матеріалу хороша твердість і низька хладотекучесть (поліпшена повзучість) при використанні його в середовищі з високими і низькими робочими температурами. Також поліпшено зносостійкі і фрикційні властивості.
Фторопласт PTFE II

Тефлон з бронзою PTFE II

складається з 40% бронзи і 60% чистого PTFE. У цього матеріалу висока міцність на стиск, а також низька тенденція до розриву екструзії, але в той же час у нього хороші властивості зносостійкості і ковзання. Завдяки складової з бронзи, матеріал демонструє поліпшену тепло- і електропровідність.
Фторопласт PTFE D05

Тефлон PTFE D05

базується на чистому PTFE, цей матеріал бірюзового кольору і складається з 1% пігменту і 99% PTFE в чистому вигляді.
Завдяки впливу пігменту, цей фторопласт демонструє більш високу міцність в порівнянні з PTFE в чистому вигляді. Хімічний склад матеріалу залишається при цьому без змін.
Фторопласт PTFE conductive FDA

Тефлон PTFE conductive FDA

містить 1% електропровідного пігменту (допущений для застосування в харчовій промисловості) + 99% PTFE в чистому вигляді. Він чорного кольору і має твердість 57 Shore D.
Фторопласт PTFE D05 glass

Тефлон зі скловолокном PTFE D05 Glass

фторопласт бірюзового кольору з твердістю 60 Shore D. Він складається з 15% скловолокна, 1% пігменту і 84% чистого PTFE. PTFE D05 Glas не підходить для м'яких робочих поверхонь і його краще обмежено використовувати в системах гарячого водопостачання.
Фторопласт PTFE D08 glass

Тефлон зі скловолокном PTFE D08 Glass

складається зі скла, пігменту і чистого PTFE. Він оранжевого кольору і має твердість 62 Shore D. Цей матеріал можна порівняти з PTFE 25% Glas, але у PTFE D08 Glass механічні властивості краще.
Фторопласт PTFE 25% glass

Тефлон зі скловолокном PTFE 25% Glass

складається з 25% скловолокна і 75% чистого PTFE. Він світло-сірого кольору і твердістю 60 Shore D. Цей матеріал має більш високу жорсткість і кращі властивості зносостійкості, ніж PTFE в чистому вигляді.
Фторопласт PTFE D46

Тефлон PTFE D46

складається з 46% бронзи, 1% пігменту і 53% чистого PTFE. Це фторопласт бронзово-блакитного кольору, твердістю 63 Shore D. У цього матеріалу більш висока твердість і більш низька тенденція до розриву екструзії, в порівнянні з PTFE II.
Фторопласт PTFE graphite

Тефлон з графітом PTFE graphite

темно-сірого кольору, складається з 15% графіту і 85% чистого PTFE, твердістю 60 Shore D. Графіт PTFE має один з найнижчих коефіцієнтом тертя ковзання і поліпшену теплопровідність.
Фторопласт PTFE carbon

Тефлон з карбоном PTFE carbon

складається з 75% чистого PTFE і 25% вуглецю. Він чорного кольору і має твердість 67 Shore D. Складова з вуглецю покращує властивості повзучості, твердості і термічної провідності у цього фторопласта. Він має виняткові властивості на знос і добре підходить для застосування його в середовищі з водою.
Фторопласт PTFE ekonol

Тефлон PTFE Ekonol

складається з 10% еконола і 90% чистого PTFE. Цей фторопласт кремового кольору і має твердість 56 Shore D. У PTFE Ekonol - хороші властивості зносостійкості, особливо в пристроях без використання мастильних матеріалів.