Відомості про матеріали

Поліуретани - PU (Polyurethane)

Поліуретан PU 93 Поліуретан PU 93A - застосовується в основному в тих областях, де поряд з високою стійкістю до мінеральних масел, пред'являються підвищені вимоги до механічних властивостей і стійкості до зношування.
Поліуретан HPU 95 Поліуретан HPU 95 - застосовується в основному в тих областях, в яких поряд з високою стійкістю до мінеральних масел також потрібна висока стійкість до гідролізу і хімікатів.
Поліуретан HPU 55D Поліуретан HPU 55D - універсальний матеріал для виготовлення ущільнень, який може застосовуватися в середовищі з постійними температурними змінами.
Цей поліуретан стійкий до гідролізу і часто використовується для виробництва з нього контактного кільця ущільнювача в ущільненнях поршня і штока , таких як K-08 або S-09.
Поліуретан C-HPU 96 Поліуретан C-HPU 96 - стійкий до гідролізу і підходить для застосування його у виробництві різного роду ущільнень. Для цього поліуретану характерні виняткові механічні властивості. Додатково він допущений для застосування його в харчовій промисловості.
Поліуретан C-HPU 57 Поліуретан C-HPU 57 - матеріал, який виготовляється методом відливання. Він стійкий до гідролізу і може застосовуватися у виробництві різних ущільнень. Завдяки тому, що у нього висока резистентність, він може бути використаний в середовищах з високим тиском.
Поліуретан C-HPU 72 Поліуретан C-HPU 72 - матеріал, який виробляється як методом відливу, так і методом формування під тиском. Цей поліуретан має робочу температуру від -20 ° C до 110 ° C.
Поліуретан LT-PU Поліуретан LT-PU - матеріал був розроблений для застосування його в середовищі з робочими температурами до - 50 ° C. Цей поліуретан використовується в умовах арктичного клімату. За допомогою нашого обладнання Ви зможете виготовити з цього матеріалу ущільнення найвищої якості.
Поліуретан HT-PU Поліуретан HT-PU - високотемпературний поліуретан. Цей матеріал можна використовувати в середовищі з робочою температурою від -35 ° C до 135 ° C.
Поліуретан SL-PU Поліуретан SL-PU - це спеціальний, наповнений твердим мастильним матеріалом, поліуретан. Він використовується в пневматику і в пристроях, в яких мастильний матеріал відсутній.

Гуми масло-бензостійкі (бутадієн-нітрильних каучук) - NBR (Nitrile butadiene rubber)

Гума NBR Гума NBR - бутадієн-нітрильних каучук застосовується в основному в тих областях, в яких поряд з високою стійкістю до горючих і мінеральних масел також потрібна висока еластичність і низька залишкова деформація.
Гума NBR white Гума NBR white - каучук білого кольору, як і інші види NBR, стійкий до масел і жирів на основі мінеральних масел. Багато клієнтів вибирають NBR білого кольору, щоб його легко відрізняти від інших матеріалів.
Гума NBR 307 Гума NBR 307 застосовується в середовищі з робочою температурою від -30 ° C до 90 ° C. Якщо цей матеріал використовувати з більш високими температурами, тоді він стане більш твердим.
Гума H-NBR Гума H-NBR - застосовується в основному в тих областях, в яких поряд з високою стійкістю до горючих і мінарельним масел також потрібна висока еластичність і низька залишкова деформація.
Гума H-NBR 90 Гума H-NBR 90 - гидрірованний бутадієн-нітрильних каучук з твердістю 90 Shore А - твердіше, ніж наш стандартний гидрірованний бутадієн - нітрильних каучук. Всі інші характеристики стандартного H-NBR, характерні і для H-NBR 90, тільки чорного кольору, для відмінності цих матеріалів.
Гума H-NBR ED Гума H-NBR ED - цей матеріал має твердість 87 Shore A, а так само всі характеристики, які притаманні H-NBR, в тому числі, чорний колір. Додатково цей матеріал відповідає нормам NORSOKM-710 і допущений для використання його в умовах з різкими перепадами тиску.
Гума T-NBR Гума T-NBR - цей матеріал підходить для застосування його в середовищі з низькими температурами від -50 ° C до 110 ° C. Він стійкий до пального палива і мінеральних масел. Даний матеріал не застосовується з концентрованими кислотами, лугами, а також полярними рідинами.

Гуми ТМКЩ (етилен-пропіленовий каучук) - EPDM (Ethylene-propylene-diene rubber)

Гума EPDM peroxide Гума EPDM peroxide - цей сополимер добре підходить для використання його в полярних розчинниках (алкоголь, кетони, ефіри), з рідинами типу HFC, а також з гальмівними рідинами на основі глюколов. EPDM не стійкий до нафтопродуктів, жирів і масел.
Гума EPDM white FDA Гума EPDM white FDA - основна область застосування - це миюча і чистяча техніка, (пральний порошок, натрової (содова) луг і т.д.). Найбільш придатний матеріал для застосування в гарячій воді або в гарячому парі (змазування силіконовими жирами).
Гума EPDM KTW/FDA Гума EPDM KTW/FDA - цей матеріал використовується в установках з гарячою парою і застосовується в пристроях з питною водою і в харчовій промисловості.

Гуми фторкаучукові - FPM (Fluoro rubber/Viton)

Фторкаучук FPM Фторкаучук FPM (brown) - застосовується в основному в областях з високим навантаженням температур і хімікатів.
Фторкаучук FPM black Фторкаучук FPM black - цей чорний FPM трохи твердіше, ніж наш коричневий FPM. Його можна використовувати короткочасно з гарячим повітрям до 280 ° C. Він добре стійкий до різних видів хімікатів.
Фторкаучук FPM FDA Фторкаучук FPM FDA - цей матеріал схожий на наш FPM коричневий і відрізняється більш низькою твердістю. Головна область його використання - харчова промисловість.
Фторкаучук FPM ED Фторкаучук FPM ED - має практично ті ж самі характеристики, що й FPM (brown). Додатково цей матеріал відповідає нормам NORSOK M-710 і підходить для застосування його в середовищах з різким перепадом тиску.

Силікон - MVQ (Methyl vinyl silicone rubber)

Силікон MVQ Силікон MVQ - має дуже хорошу стійкість до низьких і високих робочим температур (-60 ° C до 220 ° C, короткочасно до 300 ° C). З - за того, що силікон добре сумісний з хімікатами, він часто використовується в харчовій промисловості. Мінус його в тому, що він погано стійкий до масел і жирів.
Силікон MVQ nature FDA Силікон MVQ nature FDA- застосовується головним чином в тих областях, де внаслідок температурної та хімічної навантаження відсутня будь-яка альтернатива. Через низькі механічних значень застосування повинно обмежуватися статичними умовами роботи.
Силікон MVQ white FDA Силікон MVQ white FDA - силікон білого кольору, має дуже хорошу стійкість до низьких і високих робочим температур (-60 ° C до 220 ° C, короткочасно до 300 ° C).
Також він допущений для використання його з продуктами харчування і відповідає нормам FDA-CFR21.177.2600.

Фторопласти - Тефлон - PTFE (Politetraftor-ethylene)

Фторопласт PTFE virgin Фторопласт PTFE virgin - застосовується в першу чергу в тих областях, в яких внаслідок термічної і хімічної навантаження не існує альтернативного рішення, тобто там, де потрібні не так прилипають поверхні і низький коефіцієнт тертя. У техніці ущільнень використовується часто при некритичному підході до хладотекучесті.
Фторопласт PTFE I Тефлон з молібденом PTFE I - складається з 15% скловолокна + 5% дисульфід молібдену + 80% PTFE в чистому вигляді. У цього матеріалу хороша твердість і низька хладотекучесть (поліпшена повзучість) при використанні його в середовищі з високими і низькими робочими температурами. Також поліпшено зносостійкі і фрикційні властивості.
Фторопласт PTFE II Тефлон з бронзою PTFE II - складається з 40% бронзи і 60% чистого PTFE. У цього матеріалу висока міцність на стиск, а також низька тенденція до розриву екструзії, але в той же час у нього хороші властивості зносостійкості і ковзання. Завдяки складової з бронзи, матеріал демонструє поліпшену тепло- і електропровідність.
Фторопласт PTFE D05 Тефлон PTFE D05 - базується на чистому PTFE, цей матеріал бірюзового кольору і складається з 1% пігменту і 99% PTFE в чистому вигляді.
Завдяки впливу пігменту, цей фторопласт демонструє більш високу міцність в порівнянні з PTFE в чистому вигляді. Хімічний склад матеріалу залишається при цьому без змін.
Фторопласт PTFE conductive FDA Тефлон PTFE conductive FDA - містить 1% електропровідного пігменту (допущений для застосування в харчовій промисловості) + 99% PTFE в чистому вигляді. Він чорного кольору і має твердість 57 Shore D.
Фторопласт PTFE D08 glass Тефлон зі скловолокном PTFE D08 Glass - складається зі скла, пігменту і чистого PTFE. Він оранжевого кольору і має твердість 62 Shore D. Цей матеріал можна порівняти з PTFE 25% Glas, але у PTFE D08 Glass механічні властивості краще.
Фторопласт PTFE 25 % glass Тефлон зі скловолокном PTFE 25% Glass - складається з 25% скловолокна і 75% чистого PTFE. Він світло-сірого кольору і твердістю 60 Shore D. Цей матеріал має більш високу жорсткість і кращі властивості зносостійкості, ніж PTFE в чистому вигляді.
Фторопласт PTFE D46 Тефлон PTFE D46 - складається з 46% бронзи, 1% пігменту і 53% чистого PTFE. Це фторопласт бронзово-блакитного кольору, твердістю 63 Shore D. У цього матеріалу більш висока твердість і більш низька тенденція до розриву екструзії, в порівнянні з PTFE II.
Фторопласт PTFE graphite Тефлон з графітом PTFE graphite - темно-сірого кольору, складається з 15% графіту і 85% чистого PTFE, твердістю 60 Shore D. Графіт PTFE має один з найнижчих коефіцієнтом тертя ковзання і поліпшену теплопровідність.
Фторопласт PTFE carbon Тефлон з карбоном PTFE carbon - складається з 75% чистого PTFE і 25% вуглецю. Він чорного кольору і має твердість 67 Shore D. Складова з вуглецю покращує властивості повзучості, твердості і термічної провідності у цього фторопласта. Він має виняткові властивості на знос і добре підходить для застосування його в середовищі з водою.
Фторопласт PTFE ekonol Тефлон PTFE Ekonol - складається з 10% еконола і 90% чистого PTFE. Цей фторопласт кремового кольору і має твердість 56 Shore D. У PTFE Ekonol - хороші властивості зносостійкості, особливо в пристроях без використання мастильних матеріалів.

Звичайні пластмаси - POM, PA (Polyamide/Polyacetal)

Поліамід POM Поліамід POM - застосовується головним чином в тих областях, де потрібні висока твердість і низьке тертя, тобто в напрямних і опорних елементах, що працюють при температурах до + 100 ° С.
Поліацеталь PA Поліацеталь PA - застосовується головним чином в тих областях, де потрібні висока твердість (при усмоктуванні води відбувається зниження твердості), низьке тертя і висока ступінь ковзання з незначним зносом, тобто для напрямних і опорних елементів до температур приблизно + 100 ° С. Застосування в рідких середовищах не рекомендується.

Загальна таблиця матеріалів:

Таблиця матеріалів для манжет ущільнювачів